نام کاربری:
 
کلمه عبور:
 
ثبت نام اينترنتي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني قزوين

قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون سراسری سال 1398

لطفا جهت ثبت نام از تاریخ 26/6/98 لغایت 29/6/98 جهت تکمیل فرمهای ثبت نامی و مدارک ثبت نامي، فقط به صورت اينترنتي با مراجعه به همين صفحه، ثبت نام اوليه خود را انجام دهيد. ضمن آنکه فقط از طریق مرورگر  Google chrome و یا explorer وارد سامانه ثبت نام شودید

 

* شروع ثبت نام از ساعت 10روز سه شنبه مورخ 26/6/98 می باشد.

 

* لازم به ذكر است كه با مراجعه حضوري هيچ ثبت نامي صورت نخواهد پذيرفت.

* عدم ثبت نام به صورت الكترونيكي در تاريخهاي اعلام شده به منزله انصراف از تحصيل محسوب مي گردد.

* پس از تاريخ اعلام شده به هيچ وجه ثبت نام از داوطلبان صورت نمي پذيرد.

* نام كاربري کد ملی و كلمه عبور شماره شناسنامه ( با صفر اول) می باشد.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون دستیاری رشته های تخصصی دندانپزشکی

 

به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان از تاریخ26/6/98 لغایت 2/7/98
می باشد.

برای ورود به سامانه در هر دو قسمت " نام کاربری " و " کلمه عبور "شماره ملی خود را ( با صفر اول ) وارد نمایید.


لازم به ذكر است:
-بامراجعه حضوري هيچ ثبت نامي صورت نخواهد پذيرفت.
-عدم ثبت نام به صورت الکترونیکی در تاريخهاي اعلام شده به منزله انصراف از تحصیل محسوب می شود.
-به ثبت نام ناقص و یابدون تایید سامانه ثبت نام هنگام مراجعه حضوری ترتیب اثر داده نخواهد شد.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد

به اطلاع  می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان به محض وصول اسامی از طرف وزارت متبوع از طریق همین سامانه امکان پذیر خواهد بودو راهنمایی لازم در خصوص نحوه ورود به سامانه اعلام خواهد شد.

 

در ضمن مدارک لازم جهت ثبت نام و پیش آگاهی عبارت است از:

 

1-        6 قطعه عكس 4*3 ( پشت نویسی شده )

2-        كارت ملي ( پشت و رو )

3-        شناسنامه (تمام صفحات)

4-        دانشنامه كارشناسي / کارشناسی ارشد و ريز نمرات ( در صورت دریافت دانشنامه ) و يا مدركي كه نشان دهنده فراغت ازتحصيل باشد . لازم به ذكر است دانشجويان ترم­آخر بايستي تا پایان شهریور ماه فارغ التحصيل شوند. بديهي است در صورت عدم فراغت از تحصيل مسئوليت عواقب بعدي بعهده دانشجو خواهد بود و‌ از ثبت نام فرد جلوگيري بعمل خواهد آمد.

5-        كارت پايان­خدمت يا معافيت دائم يا مداركي كه نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه آقايان مي­باشد. ( پشت و رو )

6-       مدرک نشان دهنده 2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی (تا پایان شهریور ماه و برای پذیرفته شدگان رشته پرستاری مراقبتهای ویژه )

7-       آخرین وضعیت بدهی به صندوق رفاه دانشجویان ( با مراجعه به صندوق رفاه دانشجویان وزارت و یا معاونت دانشجویی کلیه دانشگاههای علوم پزشکی قابل دریافت می باشد.)

1-7-دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی باید هر گونه مدرک نشان دهنده تسویه حساب با دانشگاه مذکور را ارایه نمایند. ( از قبیل برگه تسویه حساب، مدرک دانشنامه تحصیلی یا گواهینامه موقت و ... )

8-        اصل مدرك نشان دهنده استفاده از سهميه استعداد درخشان / رزمندگان / ایثارگران .

9-  موافقت نامهبدون قید و شرطاز محل کار جهت ادامه تحصیل ( برای کارمندان شاغل )              

10-آخرین حکم کارگزینی ( برای کارمندان شاغل )

11-تصویر برابر اصل تعهد محضری به محل کار ( برای کارمندانی که از ماموریت آموزشی جهت ادامه تحصیل استفاده نموده اند؛ پذیرفته شدگان لازم است نمونه فرم تعهد محضری را از این سامانه دریافت و پس از هماهنگی با محل کار و ثبت آن در دفتر اسناد رسمی تصویر برابر اصل آن را از طریق این سامانه ارسال نمایند. )

12-    تعهد محضري ثبت شده در دفتر اسناد رسمي ( لازم است پذیرفته شدگانسهمیه آزاد با پرداخت شهریهفرم مذکور را از این سامانه دریافت نموده وبا هماهنگی دفتر امور حقوقی دانشگاهآن را در دفتر اسناد رسمی ثبت نموده و تصویر اسکن شده آن را در اندازهA4از طریق همین سامانه ارسال نمایند. ارایه اصل سند تعهد محضری تایید شده هنگام مراجعه حضوری به معاونت آموزشی دانشگاه – اداره تحصیلات تکمیلی ضروری می باشد. )

تایید سندتعهد محضری توسط دفتر امور حقوقی دانشگاهالزامی می باشد.لطفابا مسوول دفتر حقوقی – آقای ناقلی – شماره تماس   33372207 -028و یا کارشناسان دفتر حقوقی – آقای بابایی – شماره تماس 5-33336001-028 داخلی 2005 – خانم استواری – شماره تماس 5-33336001-028 داخلی 2014هماهنگی نمایید.

1-13-برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه سپردن تعهد محضری به نشانی اینترنتی http://vce.qums.ac.ir/Portal/home/?177507/خدمات-آموزشی مراجعه نمایید.

13-     معرفینامه از مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت جهت شرکت در آزمون ( ‌اتباع خارجی )

14-    کلیه صفحات گذرنامه با حداقل 6 ماه اقامت معتبر و یا هر مدرک هویتی معتبر ( ‌اتباع خارجی )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون دستیاری رشته های تخصصی پزشکی

به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام اینترنتی و حضوری ( پس از تایید ثبت نام اینترنتی ) از تاریخ5/5/98 لغایت 20/5/98می باشد. ( به جز دانشجویان سال آخر و افرادی که مشغول انجام طرح هستند – مهلت تکمیل مدارک این قبیل پذیرفته شدگان حداکثر تا تاریخ 31/6/98 می باشد ولی ثبت نام اولیه جهت تعیین وضعیت ایشان همانند مابقی پذیرفته شدگان است. )

برای ورود به سامانه در هر دو قسمت" نام کاربری " و "کلمه عبور " شماره ملی خود را ( بدون خط فاصله و با صفر اول) وارد نمایید.

لازم به ذكر است:
-با مراجعه حضوري هيچ ثبت نامي صورت نخواهد پذيرفت.
-عدم ثبت نام به صورت الکترونیکی و حضوری در تاريخهاي اعلام شده به منزله انصراف از تحصیل محسوب می شود.
-به ثبت نام ناقص و یابدون تایید سامانه ثبت نام هنگام مراجعه حضوری ترتیب اثر داده نخواهد شد.

-پذیرفته شده گرامی، با توجه به تعطیلی اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه از تاریخ 22/5/98 لغایت 31/5/98 ، شایسته است کلیه اقدامات مربوط به ثبت نام در بازه زمانی فوق الذکر صورت گیرد تا از بروز مشکلات بعدی برای شما جلوگیری گردد.